Menu

Narzeczona oddalona

Hej dziewczyny : . Jeżeli jesteś dziewczyną, narzeczoną, żoną, matką, siostrą itp. żołnierza lub innego mężczyzny, który pracuje daleko ten blog jest dla Ciebie. : Wspólnie łączymy się dziewczyny : Razem będziemy pokonywać ciężki czas : .

Kim jestem?

myczekamy1

Drogie oddalone kobiety,

Zanim się poznamy wypada, abym opowiedziała Wam swoją historię. Jak to się stało, że zostałam oddaloną narzeczoną żołnierza?

Otóż, u mnie wyglądało to tak... Po zdaniu matury oboje poszliśmy na studia. Mój narzeczony wyjechał kilka miesięcy później do ośrodka szkoleniowego. I pierwszy szok! My osobno? O 600km? Bez rozmów ( mieli zabierane telefony)? Wtedy musiałam zmienić swoje życie. Nie było przy mnie osoby, której w pełni ufałam, z którą mogłam porozmawiać o wszystkim. Zostałam z tym sama. Każdy dzień był katorgą. Non stop telefon musiał być obok mnie, bo gdy dzwonił mieliśmy około 10 minut dla siebie... Raz na... kilka dni... Szczerze dziewczyny? Nie ma co ukrywać. Był płacz, nerwy... z czasem musiałam nauczyć się z tym żyć, bo w końcu ,, on wróci "... na święta. 

Kochane, nie kończę w pełni historii bo mam nadzieję, że będziecie miały ochotę poznać ją dalej. Za to ja chciałabym się dowiedzieć jak wygląda taka sytuacja u Was? Jakie towarzyszą wam emocje? Piszcie śmiało i zapraszam na email myczekamy1@gmail.com

Pozdrawiam, Narzeczona Oddalona

 

© Narzeczona oddalona
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci